DÜNYA BİZE GÜVENİYOR

Plazma/Metal kesim makinalarında 35 yıllık tecrübe ile 15 yıllık üretim geçmişine sahip, Alfatek Makina Hypertherm'in Türkiye'de ki en büyük OEM bayilerinden birisidir.

Uluslararası pazar da 40‘a yakın ülkede 400 adeti aşkın plazma makinası fiili olarak çalışmaktadır. Bu ülkelerden bazıları Fransa , İngiltere , Almanya , Norveç , Amerika , Kanada , Kuveyt , Rusya , Suudi Arabistan , Avustralya , Fas , Mısır , İsrail , Suriye , Güney Afrika , Paraguay , İran , Irak ve Azerbeycan'dır.

Alfatek Makina, servis hizmetlerine , geleceğinin teminatı düşüncesi ile baktığı için servis departmanını sürekli güçlendirmektedir.

Alfatek Makina, Dünya pazarında sürekli değişen ve gelişen teknolojileri göz önünde bulundurarak. AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına ağırlık vermektedir. AR-GE ve ÜR-GE bölümünde uzman, mühendis ve teknik kadrosu ile üretimini sürekli kaliteli ve verimli kılma amacındadır.

Alfatek Makina, yalnızca Plazma Kesme Makinası üretiminde uzmanlaşarak sürekli teknoloji takibi ve kalite anlayışı içerisinde üretimini eksiksiz gerçekleştirmektedir.